GraphQL - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Operation
ro: Operație

en: Permissions
ro: Permisiuni

en: Any
ro: Orice

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Entity ID
ro: ID-ul entității
