GraphQL - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Operation
sv: Funktion

en: Permissions
sv: Behörigheter

en: Any
sv: Alla

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Entity ID
sv: ID-nummer för objekt

en: Entity bundle
sv: Entitetspaket
