GraphQL - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Operation
tr: İşlem

en: Permissions
tr: İzinler

en: Any
tr: Herhangi

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: Entity ID
tr: Varlık kimliği (ID)

en: Entity bundle
tr: Nesne kümesi (bundle)
