GraphQL - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Operation
ca: Operació

en: Permissions
ca: Permisos

en: Any
ca: Qualsevol

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat
