GraphQL - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Operation
sk: Operácia

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: Any
sk: Akékoľvek

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Entity ID
sk: ID Entity
