GraphQL - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Language
ca: Llengua

en: CSS class
ca: Classe CSS

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Allow
ca: Admet

en: Entity
ca: Entitat

en: Base URL
ca: URL base

en: Link title
ca: Títol de l'enllaç

en: The CSS class to apply to the link.
ca: La classe CSS per aplicar a l'enllaç.
