GraphQL - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Language
hu: Nyelv

en: CSS class
hu: CSS osztály

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Allow
hu: Engedélyezett

en: Entity
hu: Entitás

en: Base URL
hu: Alapelérés útvonala

en: Link title
hu: Hivatkozás címe

en: The CSS class to apply to the link.
hu: A hivatkozáshoz használt CSS osztály.

en: The unique ID of the node.
hu: A tartalom egyedi azonosítója.
