GraphQL - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Language
uk: Мова

en: CSS class
uk: Клас CSS

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Allow
uk: Дозволити

en: Entity
uk: Сутність

en: Base URL
uk: Базовий URL

en: Link title
uk: Заголовок посилання

en: The CSS class to apply to the link.
uk: CSS-клас для посилання.

en: The unique ID of the node.
uk: Унікальний ідентифікатор матеріалу.
