GraphQL - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: CSS class
vi: Lớp CSS

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Allow
vi: Cho phép

en: Link title
vi: Tiêu đề của liên kết
