GraphQL - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Language
de: Sprache

en: Preview
de: Vorschau

en: CSS class
de: CSS-Klasse

en: Width
de: Breite

en: Height
de: Höhe

en: Allow
de: Zulassen

en: Entity
de: Entität

en: Base URL
de: Basis-URL

en: Link title
de: Link-Titel

en: The CSS class to apply to the link.
de: Die CSS-Klasse auf den Link anwenden.

en: The unique ID of the node.
de: Die eindeutige ID des Beitrags.
