GraphQL - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Language
pt: Idioma

en: Preview
pt: Pré-visualização

en: CSS class
pt: Classe CSS

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: Allow
pt: Permitir

en: Entity
pt: Entidade

en: The CSS class to apply to the link.
pt: A classe CSS para aplicar na ligação.
