GraphQL - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Language
sk: Jazyk

en: Preview
sk: Náhľad

en: CSS class
sk: CSS trieda

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Allow
sk: Povoliť

en: Entity
sk: Entita

en: Base URL
sk: Základná URL

en: Link title
sk: Titulok adresy
