GraphQL - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Language
gl: Idioma

en: Preview
gl: Vista previa

en: CSS class
gl: Clase CSS

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Allow
gl: Permitir

en: Entity
gl: Entidade

en: Link title
gl: Título da ligazón

en: The CSS class to apply to the link.
gl: A clase CSS a asignar á ligazón
