GraphQL - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Language
km: ភាសា

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Allow
km: អនុញ្ញាត
