GraphQL - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Language
es: Idioma

en: Preview
es: Vista previa

en: CSS class
es: Clase CSS

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: Allow
es: Permitir

en: Entity
es: Entidad

en: Base URL
es: URL Base

en: Link title
es: Título de enlace

en: The CSS class to apply to the link.
es: La clase CSS que se aplicará al enlace.

en: The unique ID of the node.
es: El ID único del nodo,
