GraphQL - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Language
he: שפה

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: CSS class
he: קלאס CSS

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Allow
he: אפשר

en: Entity
he: יישות

en: Base URL
he: כתובת האתר הבסיסית

en: Link title
he: כותרת הקישור
