GraphQL - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Allow
kn: ಅನುಮತಿಸಿ

en: Entity
kn: ಎಂಟಿಟಿ
