GraphQL - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Language
hi: भाषा

en: Preview
hi: पूर्वावलोकन

en: CSS class
hi: CSS क्लास

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Allow
hi: अनुमति दें

en: Entity
hi: इकाई
