GraphQL - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Language
id: Bahasa

en: Preview
id: Pratinjau

en: CSS class
id: Kelas CSS

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Allow
id: Perbolehkan

en: Entity
id: Entitas

en: Base URL
id: URL dasar

en: Link title
id: Tautan judul

en: The CSS class to apply to the link.
id: kelas CSS yang akan di aplikasikan pada tautan.
