GraphQL Compose Webform (1.4.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Field name
ar: اسم الحقل

en: Language code
ar: رمز اللغة

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Entity ID
ar: معرّف الكينونة

en: The entity type.
ar: نوع الكيان.
