GraphQL Compose Webform (1.4.0-alpha1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Field name
az: Sahə adı

en: Language code
az: Dil kodu

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Entity ID
az: Entiti ID

en: The entity type.
az: Entiti növü.

en: The language code.
az: Dil kodu.
