GraphQL Compose Webform (1.4.0-alpha1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Field name
el: Όνομα πεδίου

en: Language code
el: Κωδικός γλώσσας

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Entity ID
el: ID οντότητας

en: The language code.
el: Ο κωδικός γλώσσας.
