GraphQL Compose Webform (1.4.0-alpha1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Field name
es: Nombre del campo

en: Language code
es: Código de idioma

en: Entity type
es: Tipo de entidad

en: Entity ID
es: ID de entidad

en: The entity type.
es: El tipo de entidad.

en: The language code.
es: El código de idioma.
