GraphQL Compose Webform (1.4.0-alpha1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Field name
et: Välja nimetus

en: Language code
et: Keele kood

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Entity ID
et: Olemi ID

en: The entity type.
et: Olemi tüüp.

en: The language code.
et: Keele kood.
