GraphQL Compose Webform (1.4.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Field name
fi: Kentän nimi

en: Language code
fi: Kielikoodi

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Entity ID
fi: Entiteetin ID

en: The entity type.
fi: Entiteetin tyyppi.
