GraphQL Compose Webform (1.4.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Field name
fr: Nom du champ

en: Language code
fr: Code de la langue

en: Entity type
fr: Type d'entité

en: Entity ID
fr: Identifiant (ID) de l'entité

en: The entity type.
fr: Le type d'entité.

en: Webform ID
fr: Identifiant (ID) du webform

en: The language code.
fr: Le code de la langue.
