GraphQL Compose Webform (1.4.0-alpha1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Field name
id: Nama bidang isian

en: Language code
id: Kode bahasa

en: Entity type
id: Jenis Entity

en: Entity ID
id: ID Entitas

en: The entity type.
id: Tipe entitas

en: The language code.
id: Kode bahasa
