GraphQL Compose Webform (1.4.0-alpha1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Field name
it: Nome del campo

en: Language code
it: Codice della lingua

en: Entity type
it: Tipo di entità

en: Entity ID
it: ID Entità

en: The entity type.
it: Il tipo di entità.

en: The language code.
it: Il codice della lingua.
