GraphQL Compose Webform (1.4.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Field name
ja: フィールド名

en: Language code
ja: 言語コード

en: Entity type
ja: エンティティタイプ

en: Entity ID
ja: エンティティID

en: The entity type.
ja: エンティエィタイプ。

en: The language code.
ja: 言語コード。
