GraphQL Compose Webform (1.4.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Entity type
lt: Esybės tipas

en: Entity ID
lt: Esybės ID

en: The entity type.
lt: Esybės tipas.

en: The language code.
lt: Kalbos kodas.
