GraphQL Compose Webform (1.4.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Field name
nl: Veldnaam

en: Language code
nl: Taalcode

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Entity ID
nl: Entiteit-ID

en: The entity type.
nl: Het entiteitstype.

en: Webform ID
nl: Formulier-ID

en: The language code.
nl: De taalcode.
