GraphQL Compose Webform (1.4.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Field name
oc: Nom del camp

en: Language code
oc: Còde de la lenga

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: Entity ID
oc: Identificant (ID) de l'entitat

en: The entity type.
oc: Lo tipe d'entitat.
