GraphQL Compose Webform (1.4.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Field name
pl: Nazwa pola

en: Language code
pl: Kod języka

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Entity ID
pl: ID encji

en: The entity type.
pl: Typ encji.

en: The language code.
pl: Kod języka.
