GraphQL Compose Webform (1.4.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Field name
ro: Nume câmp

en: Language code
ro: Codul limbii

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Entity ID
ro: ID-ul entității

en: The entity type.
ro: Tipul entității.

en: The language code.
ro: Codul limbii.
