GraphQL Compose Webform (1.4.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Field name
ru: Имя поля

en: Language code
ru: Код языка

en: Entity type
ru: Тип сущности

en: Entity ID
ru: Идентификатор сущности

en: The entity type.
ru: Тип сущности.

en: The language code.
ru: Код языка.
