GraphQL Compose Webform (1.4.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Field name
sk: Meno poľa

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Entity ID
sk: ID Entity

en: The language code.
sk: Kód jazyka.
