GraphQL Compose Webform (1.4.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Field name
sv: Fältnamn

en: Language code
sv: Språkkod

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Entity ID
sv: ID-nummer för objekt

en: The entity type.
sv: Objektstypen.

en: The language code.
sv: Språkkoden.
