GraphQL Compose Webform (1.4.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Field name
tr: Alan adı

en: Language code
tr: Dil kodu

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: Entity ID
tr: Varlık kimliği (ID)

en: The entity type.
tr: Varlık tipi.

en: The language code.
tr: Dil kodu.
