GraphQL Compose Webform (1.4.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Field name
uk: Назва поля

en: Language code
uk: Код мови

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: Entity ID
uk: ID сутності

en: The entity type.
uk: Тип сутності.

en: Webform ID
uk: ID вебформи

en: The language code.
uk: Код мови.
