GraphQL Compose Webform (1.4.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Field name
ca: Nom del camp

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat

en: The entity type.
ca: El tipus d'entitat.

en: Webform ID
ca: Identificador de Webform

en: The language code.
ca: El codi de llengua.
