GraphQL Compose Webform (1.4.0-alpha1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Field name
da: Feltnavn

en: Language code
da: Sprogkode

en: Entity type
da: Entity-type

en: The entity type.
da: Entity-typen.

en: The language code.
da: Sprogkoden.
