GraphQL Compose Webform (1.4.0-alpha1) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Field name
de: Feldname

en: Language code
de: Sprachkürzel

en: Entity type
de: Entitätstyp

en: Entity ID
de: Entitäts-ID

en: The entity type.
de: Der Entitäts-Typ.

en: The entity ID.
de: Die Entitäts-ID.

en: Webform ID
de: Webformular-ID

en: The language code.
de: Das Sprachkürzel.
