GraphQL Compose Webform (1.4.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Field name
hu: Mező neve

en: Language code
hu: Nyelvkód

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Entity ID
hu: Entitás azonosítója

en: The entity type.
hu: Az entitás típusa.

en: The language code.
hu: A nyelvkód.
