GraphQL Core Schema (1.0.0-beta6) - en to ro translation catalogue (32 entries)

en: User Login
ro: Autentificare utilizator

en: Value
ro: Valoare

en: Type
ro: Tip

en: Description
ro: Descriere

en: Language
ro: Limba

en: File
ro: Fișier

en: Field
ro: Câmp

en: Label
ro: Etichetă

en: View
ro: Afişează

en: Path
ro: Cale

en: Access denied
ro: Acces respins

en: Page
ro: Pagina

en: Menu link
ro: Link Meniu

en: Filter
ro: Filtru

en: Revisions
ro: Revizii

en: Sort order
ro: Ordine de sortare

en: Rows
ro: Rânduri

en: Filters
ro: Filtre

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Limit
ro: Limită

en: Entity
ro: Entitate

en: Sort
ro: Sortare

en: Offset
ro: Decalaj

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Route
ro: Rută

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Debugging
ro: Depanare

en: Menu links
ro: Link-uri meniu

en: Rendered output
ro: Ieșire randată

en: View mode
ro: Mod de vizualizare

en: The entity type.
ro: Tipul entității.

en: The user ID.
ro: ID-ul utilizatorului.
