GraphQL Core Schema (1.0.23) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Language
ht: Lang

en: Enabled
ht: Aktif

en: Page
ht: Paj

en: Filter
ht: Filtre
