GraphQL Core Schema (1.0.23) - en to hu translation catalogue (57 entries)

en: Title
hu: Cím

en: User Login
hu: Bejelentkezés

en: Value
hu: Érték

en: Type
hu: Típus

en: Description
hu: Leírás

en: Language
hu: Nyelv

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: File
hu: Fájl

en: No fields available
hu: Nincs elérhető mező

en: Field
hu: Mező

en: Label
hu: Címke

en: View
hu: Megtekintés

en: Format
hu: Formátum

en: URL
hu: Webcím

en: Path
hu: Útvonal

en: Menu
hu: Menü

en: Link Title
hu: Hivatkozás cím

en: Access denied
hu: A hozzáférés megtagadva

en: Page
hu: Oldal

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Menu link
hu: Menühivatkozás

en: Filter
hu: Szűrő

en: Revisions
hu: Változatok

en: Type name
hu: Típus neve

en: Sort order
hu: Rendezési sorrend

en: Media
hu: Média

en: Todo
hu: Teendő

en: Method
hu: Mód

en: Link URL
hu: Hivatkozás webcím

en: Rows
hu: Sorok

en: Filters
hu: Szűrők

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Root
hu: Gyökér

en: Result
hu: Eredmény

en: Limit
hu: Korlát

en: Entity
hu: Entitás

en: Object
hu: Objektum

en: Enabled fields
hu: Engedélyezett mezők

en: Sort
hu: Sorbarendezés

en: Offset
hu: Eltolás

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Call method
hu: Hívási mód

en: Route
hu: Útvonal

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Debugging
hu: Hibakeresés

en: Metatags
hu: Meta jelölők

en: Menu links
hu: Menühivatkozások

en: Rendered output
hu: Létrehozott kimenet

en: View mode
hu: Nézetmód

en: The entity type.
hu: Az entitás típusa.

en: The user name.
hu: A felhasználónév.

en: Contextual filters
hu: Szövegkörnyezeti szűrők

en: The user ID.
hu: A felhasználói azonosító.

en: The title of the link.
hu: A hivatkozás címe.

en: The URL of the link.
hu: A hivatkozás webcíme.

en: Langcode
hu: Nyelvkód

en: Enabled entity types
hu: Engedélyezett entitástípusok
