GraphQL Core Schema (1.0.24) - en to fil translation catalogue (13 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Value
fil: Halaga

en: Type
fil: Uri

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Language
fil: Wika

en: Enabled
fil: Gumagana

en: View
fil: Tingnan

en: Path
fil: Landas

en: Access denied
fil: Tinaggihan ang pagpunta dito

en: Page
fil: Pahina

en: Menu link
fil: Kawing sa menu

en: Filter
fil: Salain

en: Filters
fil: Mga salaan
