GraphQL Core Schema (1.0.24) - en to ka translation catalogue (22 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: User Login
ka: მომხმარებლის ავტორიზაცია

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Type
ka: ტიპი

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: File
ka: ფაილი

en: Field
ka: ველი

en: Label
ka: სათაური

en: Format
ka: ფორმატი

en: Path
ka: გზა

en: Menu
ka: მენიუ

en: Access denied
ka: წვდომა აკრძალულია

en: Page
ka: გვერდი

en: Menu link
ka: მენიუს ბმული

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Media
ka: მედია

en: Method
ka: მეთოდი

en: Link URL
ka: ბმულის მისამართი

en: Filters
ka: ფილტრები

en: Result
ka: შედეგი
