GraphQL Core Schema (1.0.24) - en to kn translation catalogue (25 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: User Login
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಲಾಗಿನ್

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: File
kn: ಕಡತ

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: View
kn: ನೋಡು

en: Format
kn: ಫಾರ್ಮಾಟ್‍ಗೊಳಿಸು

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: Access denied
kn: ನಿಲುಕಣೆಯನ್ನು ತಿರಸ್ಕರಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Rows
kn: ಅಡ್ಡಸಾಲುಗಳು

en: Filters
kn: ಕಡತ(_F)

en: Root
kn: ಮೂಲ

en: Entity
kn: ಎಂಟಿಟಿ

en: Object
kn: ಆಬ್ಜೆಕ್ಟ್‍

en: Sort
kn: ವಿಂಗಡಿಸು

en: Debugging
kn: ದೋಷನಿವಾರಣೆ
