GraphQL Core Schema (1.0.24) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Type
mg: Karazana

en: Description
mg: Andinindininy

en: Language
mg: Teny

en: Filter
mg: Sivana
